en

30.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Kraków 21-26 XI 2023

Akredytacje branżowe

Akredytacje branżowe przeznaczone są dla przedstawicieli branży filmowej tj. producentów, dystrybutorów, przedstawicieli instytucji filmowych, reprezentantów wydarzeń filmowych i innych osób związanych z rynkiem filmowym w Polsce i za granicą.

Szczególnym wydarzeniem podczas 22. MFF Etiuda&Anima będzie Forum Animacji, podczas którego producenci polskich animacji będą rozmawiać o kierunkach rozwoju, sposobach finansowania oraz możliwościach koprodukcyjnych dla krajowego rynku filmów animowanych.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy zaznaczając odpowiednią opcję.

Istnieje możliwość otrzymania akredytacji obejmującej:

a) Uczestnictwo w Forum Animacji - bezpłatne (szczegóły tutaj).
b) Uczestnictwo w Forum Animacji i karnet festiwalowy - 120 PLN
c) Karnet festiwalowy - 120 PLN

Wybraną opcję należy zaznaczyć w poniższym formularzu zgłoszeniowym. W przypadku wybrania akredytacji płatnej, wymaganą kwotę należy wpłacić na konto bankowe podane w mailu wysłanym jako potwierdzenie rejestracji.

ProducentTwórcaDystrybutorPrzedstawiciel instytucji filmowejOrganizator wydarzenia filmowegoPrzedstawiciel telewizjiAgent sprzedażyInnaForum AnimacjiForum Animacji + Karnet festiwalowyKarnet festiwalowyZgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez Stowarzyszenie Rotunda z siedzibą w Krakowie, ul. Oleandry 1, 30-060 Kraków, w celu zgłoszenia mojego uczestnictwa w warsztatach. Zostałem/-am poinformowany/-na, że podanie wyżej wymienionych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w warsztatach oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz prawo ich poprawienia.
(* pole obowiązkowe)
Facebook Etiuda&AnimaInstagram Etiuda&AnimaYouTube Etiuda&Anima
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content