en

31.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Kraków 22-27 X 2024

| | |

Etiuda&Anima 2023 Talent Market – ruszył nabór uczestników

Dodano: 25 października, 2023

Do 12 listopada 2023 roku można zgłaszać się na organizowany we współpracy
ze Stowarzyszeniem Producentów Polskiej Animacji Talent Market, który po raz pierwszy odbędzie się w ramach festiwalu Etiuda&Anima.Po raz pierwszy podczas festiwalu organizujemy we współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów Polskiej Animacji Talent Market.

Talent Market to wydarzenie skierowane do twórców animacji, a także studentów
i absolwentów uczelni artystycznych oraz filmowych. Wydarzenie odbędzie się
w dniu 25 listopada 2023 w formie stacjonarnej w Krakowie, a składać się na nie będzie prezentacja polskich studiów animacji ze wskazaniem kompetencji i umiejętności, jakich poszukują wśród pracowników i współpracowników, jak również dwugodzinna sesja spotkań one-on-one, podczas których zakwalifikowani uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami studiów, zaprezentować swoje portfolio, dowiedzieć się o możliwościach współpracy i dalszego rozwoju karieru w branży animacji.

Dla uczestników Talent Marketu będzie to okazja do poznania rynku animacji w Polsce i osób, które na co dzień zajmują się animacją profesjonalnie. Dzięki temu będą mogli poznać oczekiwania producentów oraz kierunek, w którym powinni rozwijać swoje kwalifikacje, portfolio oraz projekty.


GDZIE / KIEDY

25 listopada (sobota) - godz. 12:00
Małopolski Ogród Sztuki - Sala mała


Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz lista studiów i producentów biorących w nim udział zostanie opublikowana wrótce.

Lista studiów i producentów biorących w nim udział:

GS AnimationanimoonLaniakeaWJTeam · LikaonSerafiński studio

Cześć prezentacyjna wydarzenia otwarta jest dla wszystkich zainteresowanych. Do udziału w spotkaniach one-on-one obowiązują zapisy, o kwalifikacji decydować będzie m.in. kolejnośc zgłoszeń (liczba miejsc ograniczona).

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 12 listopada 2023 za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj: https://forms.gle/ykVHAE94AGi8DucN7


Facebook Etiuda&AnimaInstagram Etiuda&AnimaYouTube Etiuda&Anima
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content