Obiekty

Festiwal Etiuda&Anima rozszerza swój zasięg poprzez udostępnienie widzom kolejnych obiektów festiwalowych. Wszystkie obiekty festiwalowe mają bardzo dobrą lokalizację – łatwo się do nich dostać z Dworca Głównego i krakowskiego rynku.

KINO KIJÓW to nowoczesne kino z tradycją, w ofercie którego znajduje się pięć profesjonalnie wyposażonych sal. To także centrum  rozrywki – oprócz filmów można zobaczyć kabarety, transmisje oper LIVE HD, koncerty, spektakle teatralne. Tutaj odbywają się konferencje, kongresy szkolenia oraz spotkania biznesowe.

SALE KINOWE:

Duża Sala to największa i najlepsza sala kinowa w mieście, aż 828 wygodnych foteli, najwyższa cyfrowa jakość dźwięku i obrazu, kino trójwymiarowe, klimatyzacja oraz ogromny ekran o powierzchni 180 m2.

Studio 1 oraz Studio 2 to wyjątkowo nastrojowe i kameralne sale, to również niebagatelny repertuar, najlepsze i najbardziej wyszukane propozycje filmowe: kino artystyczne, kino dla najmłodszych, a także seanse VIP i spotkania zamknięte organizowane na życzenie widza. Sale liczą 31 oraz 37 miejsc.

Kino Kijów
al. Krasińskiego 34
30-101 Kraków
https://www.kijow.pl/