en

31.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Kraków 22-27 X 2024

|

Warsztaty animacji inspirowane Szmatkowym królestwem, serialem zrealizowanym przez Serafiński Studio

Dodano: 12 listopada, 2023

Prowadzenie: Zuzanna Pomorska, Serafiński Studio
Grupa wiekowa: dzieci 6+ z rodzicami

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)
Zapisy: olga.jozefiak@etiudaandanima.pl


GDZIE / KIEDY

25 listopada (sobota) - godz. 13:00 - 16:00
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie


Warsztaty animacji skierowane do rodziców z dziećmi (6+). W rodzinnej atmosferze z wykorzystaniem materiałów, ścinków i skrawków stworzymy razem magiczne światy na wzór serialu animowanego Szmatkowe królestwo. W trakcie trzech godzin wspólnie wymyślimy bohaterów, przygotujemy storyboard i przeżyjemy razem ciekawe przygody. A przy okazji dowiemy się na czym polega animacja, jak profesjonalnie ją zrealizować w pracowni animacji na ASP Kraków.


Zuzanna Pomorska

Zuzanna Pomorska

Studentka piątego roku animacji i efektów specjalnych w PWSFTviT w Łodzi. Autorka abstrakcyjnych filmów - partytur animowanych stworzonych do utworów muzyki współczesnej m.in. Pawła Szymańskiego i Huberta Zemlera. Od 2014 r. prowadzi warsztaty animacji poklatkowej oraz tworzenia efektów specjalnych. Na co dzień w swojej pracowni przygotowuje młodzież do egzaminów na wybrane kierunki studiów artystycznych. Pasjonatka pedagogiki specjalnej i nowych spojrzeń na edukację.


Facebook Etiuda&AnimaInstagram Etiuda&AnimaYouTube Etiuda&Anima
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content