/Instrukcja obsługi VOD

Instrukcja obsługi VOD


1. Wejdź na stronę https://etiudaandanima.pl/vod lub wersję EN: https://etiudaandanima.pl/en/vod lub kliknij VOD w menu strony https://etiudaandanima.pl (dostęp od 29 listopada od pierwszego seansu VOD festiwalu)

UWAGA! Platformę VOD najlepiej uruchamiać na komputerze typu PC z systemem Windows 7 lub nowszym, z aktualną wersją przeglądarki Chrome, na telefonach tylko z systemem android. W przypadku komputerów typu MAC lub telefonów IPhone, platforma VOD może działać tylko na najnowszej wersji Chrome lub Firefox.

2. Wpisz otrzymany 9 znakowy kod akredytacji/karnetu/biletu w polu WPISZ KOD BILETU

Lokalizacja kodu na kupionym bilecie lub karnecie

3. Wybierz projekcję z listy wyboru (na liście występują w danej chwili tylko te projekcje, których data i godzina premiery nastała, a 6 godzinne okienko czasowe dostępności jeszcze nie minęło)

4. Zatwierdź regulamin VOD (po przeczytaniu i zapoznaniu się z nim)

5. Kliknij przycisk WEJDŹ

6. Projekcja, do której się zalogowałeś jest dostępna w okresie 6 godzin od godziny rozpoczęcia emisji, zalogowanie tuż przed zakończeniem 6 godzinnego okienka czasowego pozwala na oglądnięcie jeszcze całego materiału. Zalogowanie do projekcji, której 6 godzinne okienko czasowe minęło, nie jest już możliwe.

7. * Przed wylogowaniem się z platformy prosimy o zagłosowanie na 3 nalepsze filmy wg ciebie dając 3,2,1 pkt (moduł głosowania poniżej playera)

8. Po zakończeniu wszystkich czynności kliknij przycisk WYLOGUJ (WAŻNE – patrz UWAGA)

UWAGA! Dostęp do pojedynczej projekcji dostępny tylko z jednej lokalizacji (IP), nie można jednoczenie zalogować się z dwóch różnych lokalizacji. Aby móc oglądać w innej lokalizacji wpierw należy WYLOGOWAĆ się z poprzedniej. Zamknięcie okna przeglądarki bez wylogowania, nie powoduje wylogowania z platformy stąd istotne jest kliknięcie przycisku WYLOGUJ.

* – Dotyczy projekcji konkursowych ETIUDA, ANIMA, ANIMA.PL