en

30.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Kraków 21-26 XI 2023

EKO ankieta w kontekście ekologicznych zmian wprowadzanych podczas festiwalu Etiuda&Anima - Zapraszamy

Dodano: 22 kwietnia, 2022


Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności za środowisko naturalne, która spoczywa na każdym i każdej z nas, zwłaszcza w obliczu katastrofy klimatycznej. Jako organizatorki i organizatorzy wydarzeń chcemy działać na rzecz klimatu w tym obszarze, który jest nam najbliższy - w kulturze.

Zależy nam, aby nasz festiwal powstawał w sposób jak najbardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, a wydarzenia i pokazy zawarte w programie zachęcały do refleksji nad miejscem człowieka w ekosystemie. Festiwalu nie można jednak stworzyć bez udziału społeczności, która tworzy się dookoła niego - publiczności, artystów, artystek wolontariuszy i wolontariuszek, czy też osób wchodzących w skład jury.

Zwracamy się więc do Państwa z prośbą o wypełnienie specjalnej ankiety. Jej celem jest zbadanie nastawienia społeczności festiwalowej do ekologicznych zmian wprowadzanych podczas festiwalu Etiuda&Anima, a także zapoznanie się z Państwa oczekiwaniami i codziennym podejściem do ekologii. Każdy głos będzie niezmiernie pomocny!

Ankieta nie zajmie więcej niż 5 minut.

Link do ankiety: https://etiudaandanima.pl/ankieta-eko/

Pięknie dziękujemy!

Facebook Etiuda&AnimaInstagram Etiuda&AnimaYouTube Etiuda&Anima
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram