en

31.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Kraków 22-27 X 2024

Warsztaty filmowe Sławomira Idziaka

Dodano: 03 listopada, 2017

Dyrekcja i Biuro Organizacyjne 24. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima 2017 ogłasza nabór na autorskie, reżysersko-operatorskie warsztaty z „dramaturgii wizualnej”, które poprowadzi wybitny polski operator filmowy Sławomir Idziak.

W warsztatach, których punktem wyjścia będzie pierwotna wersja scenariusza filmu „Trzy kolory. Niebieski” autorstwa Krzysztofa Piesiewicza i Krzysztofa Kieślowskiego i w trakcie których będzie można pracować z aktorami, weźmie udział 15-osobowa grupa wybranych przez organizatorów festiwalu uczestników, którzy w ciągu czterech dni, tj. 22 – 25 listopada 2017 r., (w godz. 9.00 – 15.00), będą zgłębiać tajniki wpływu techniki na język opowiadania.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach zachęcamy do złożenia aplikacji, obejmującej CV, rodzaj listu intencyjnego, zawierającego oczekiwania dotyczące przebiegu i rezultatów warsztatów oraz zobowiązanie udziału w nich, w pełnym wymiarze godzin. Prosimy o zgłoszenia w terminie do 12 listopada 2017 r. na adres: warsztaty@etiudaandanima.com

Udział w warsztatach Sławomira Idziaka jest bezpłatny. Lista osób zakwalifikowanych do udziału zostanie ogłoszona w dniu 15 listopada 2017 r.

 

Miejsce warsztatów:

22 listopada (środa)
Małopolski Ogród Sztuki, Sala kinowa mała
Rajska 12

23-25 listopada (czw-sob)
Małopolski Ogród Sztuki, Ingardena
Rajska 12

 

                                               Dyrekcja MFF Etiuda&Anima 2017

Facebook Etiuda&AnimaInstagram Etiuda&AnimaYouTube Etiuda&Anima
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content