/Spotkanie z Bodo Koxem

Spotkanie z Bodo Koxem

W niedzielę, ostatniego dnia festiwalu Etiuda&Anima, zapraszamy do Kijów Centrum na fantastyczne wydarzenie – zobaczymy najnowszy film Bodo Koxa, futurystyczne love story „Człowiek z magicznym pudełkiem”, a po projekcji – już w teraźniejszości – spotkamy się z reżyserem. 
 

 
 

„Człowiek z magicznym pudełkiem” (2017) to drugi po „Dziewczynie z szafy” (2012)  profesjonalny film dawnego lidera polskiego środowiska kina offowego. Niezwykła komedia o podróżowaniu w czasie i miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni.

Warszawa, rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama lepsze jutro było wczoraj… Dotknięty amnezją niewiadomego pochodzenia bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w korporacji. W firmie Adam poznaje atrakcyjną Gorię, którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podroży Adam „utyka” w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

 

Po projekcji odbędzie się spotkanie Bodo Koxa z publicznością, które poprowadzi Łukasz Wojtusik.

 

 

26 listopada (niedziela), 17.00
Kijów Centrum – Sala duża
Gość specjalny – Bodo Kox
Spotkanie z Bodo Koxem poprowadzi Łukasz Wojtusik