en

31.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Kraków 19-24 XI 2024

Akredytacje grupowe

Akredytacje grupowe obowiązujące podczas 22. MFF Etiuda&Anima są przeznaczone dla studentów szkół filmowych i artystycznych z Polski i zza granicy.

Przy zamówieniu minimum 10 karnetów w ramach akredytacji grupowej obowiązuje cena 40 PLN/karnet.

Aby skorzystać z akredytacji grupowej należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy zaznaczając ile karnetów będzie zamawianych (minimum 10). Następnie należy dokonać płatności za karnety na numer konta podany w mailu potwierdzającym rejestrację.

Karnety będą do odebrania na recepcji festiwalowej od pierwszego dnia festiwalu.

W razie pytań, prosimy o kontakt z biurem festiwalowym.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez Stowarzyszenie Rotunda z siedzibą w Krakowie, ul. Oleandry 1, 30-060 Kraków, w celu zgłoszenia mojego uczestnictwa w warsztatach. Zostałem/-am poinformowany/-na, że podanie wyżej wymienionych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w warsztatach oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz prawo ich poprawienia.
(* pole obowiązkowe)
Facebook Etiuda&AnimaInstagram Etiuda&AnimaYouTube Etiuda&Anima
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content