en

30.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Kraków 21-26 XI 2023

Etiuda&Anima. Tętnimy kinem

Dodano: 21 listopada, 2016

Etiuda&Anima krótko:

Etiuda&Anima to kino tętniące życiem. Odważne dokumenty, urzekające animacje, przejmujące fabuły. Filmy dobre, a krótkie.

ea_1

Kadr z filmu "Kamienie w moich kieszeniach"

 

Etiuda&Anima dłużej:

Etiuda&Anima pokazuje najlepsze animacje, fabuły i dokumenty. Festiwal trzyma rękę na pulsie odważnego kina. Organizuje dwa międzynarodowe konkursy ETIUDA – na najlepszą studencką krótkometrażówkę i ANIMA – na najlepszą animację.Etiuda&Anima to niekonwencjonalne kino w ruchu: pokazy animacji na żywo, performanse, warsztaty produkcji filmowej.

Alternatywnie, artystycznie, angażująco. Na najwyższym poziomie od 23 lat.

ea1

Główny hall Małopolskiego Ogrodu Sztuki

 

Etiuda&Anima najdłużej:

Festiwalu Etiuda&Anima nie ma się dość. 225 filmów przez 6 dni. 34 artystów o nieograniczonej wyobraźni. Artystycznie bezkompromisowe i nieskalane komercją filmy. E&A to najstarszy i największy festiwal w Polsce prezentujący twórczość studencką i animowaną. Etiudy niepokornych młodych twórców, animacje największych wizjonerów, dokumenty prawdziwsze niż życie. Kino w wersji live: animacje na żywo, koncerty muzyki alternatywnej, warsztaty prowadzone przez sławy.

Festiwal odświeża pojęcie o kinie i eksploruje jego najciekawsze zakamarki: krótkie metraże, dokumenty animacje, found footage, video-art. Etiuda&Anima pokazuje kino tętniące życiem.

tagi :   

Facebook Etiuda&AnimaInstagram Etiuda&AnimaYouTube Etiuda&Anima
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content