en

30.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Kraków 21-26 XI 2023

Bovska – koncert już we wtorek

Dodano: 21 listopada, 2016

Jej piosenkę „Kaktus” nuci cała Polska. Bovska, czyli Magdalena Grabowska-Wacławek wystąpi przed krakowską publicznością w Małopolskim Ogrodzie Sztuki już we wtorek. 

bovska2

O sobie mówi: „Wymyślaczka piosenek co wiją się melodią i tekstem. Przebija się przez rzeczywistość, choć czasem traci ostrość. Marzy o pudełku od zapałek z widokiem na kawałek chmur o zapachu ziemi.”

„Bovska, to nie osoba, to osobowość! Ciekawa, intrygująca, zaskakująca, kojąca i działająca jak dobra czarna kawa. Nie da się jej ująć w kilku słowach, to trzeba wysłuchać, wsłuchać się i oddać całkowicie.” – tak o Bovskiej piszą jej fani.

Bovska, czyli Magda Grabowska-Wacławek urodziła się w 1985 roku w Warszawie. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Oprócz tworzenia własnych utworów w dorobku ma pisanie muzyki na orkiestrę smyczkową oraz do filmów animowanych.

Piosenka Bovskiej „Kaktus” pojawia się w czołówce serialu TVN „Druga szansa”.

 

BOVSKA
22 listopada (wtorek), godz. 21.00
Małopolski Ogród Sztuki – Duża Sala

Informacje o biletach:
http://etiudaandanima.com/praktyczne/bilety/

tagi :   

Facebook Etiuda&AnimaInstagram Etiuda&AnimaYouTube Etiuda&Anima
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content